top of page

O MNIE

Cześć!

Nazywam się Jerzy Kurkowski i jestem organizatorem Turystycznych Rajdów i Zlotów MINI. Motoryzacja od zawsze była moją pasją, a od kilku lat szczególną sympatią darzę klasyczne i współczesne pojazdy marki MINI. Chciałem poznać osoby, które dzielą tą pasję co ja, czyli są miłośnikami motoryzacji.

Działając wspólnie z Szymonem z MOI youngtimers i skupiając się na tym, w czym każdy się specjalizuje powołaliśmy do życia Cooper Classic, w którym przywracamy do życia każdy model klasycznego pojazdu. Przeprowadzamy zarówno kompleksowe renowacje samochodów i motocykli jak i bieżące naprawy w usłudze door2door, nadajemy blask karoserii i wnętrzu, a wszystko to z pełną obsługą concierge.

Specjalizujemy się w young i oldtimerach, ale samochody współczesne też nie są dla nas tajemnicą.

Dysponujemy własnym zapleczem technicznym wokół, którego stworzyliśmy zgrany zespół wykwalifikowanych fachowców, dzięki którym nawet najtrudniejsze zadania są dla nas wyzwaniem, a nie problemem.

Od wielu lat jesteśmy obecni w środowisku pasjonatów klasycznej motoryzacji. Uczestniczymy w targach motoryzacyjnych, bierzemy udział w zlotach i wystawach. Ponadto sami organizujemy spotkania i rajdy turystyczne.

Naszymi pojazdami obsługujemy wszelkie wydarzenia: śluby, sesje zdjęciowe, imprezy tematyczne i filmy.

Macie jakiś pomysł dotyczący Waszych samochodów, zarówno obecnych jak i tych wymarzonych? Perełek, których realizacja jest dopiero w planach?

My go zrealizujemy, a jedynym ograniczeniem niech będzie tylko Wasza i nasza wyobraźnia.

Do zobaczenia na trasie :)

Jurek & Szymon

#lifestyle #renowacja #detailing

KAM_7082.jpg
5D4A0826.jpg
KAM_7959.jpg
Obraz2.jpg

MASZ PYTANIE - NAPISZ DO NAS!

Kontakt:

Juro

telefon:

+48 792 110 497

 

email:

rajdmini@gmail.com

fanpage:

               Rajd MINI


               rajd_mini

logo insta.jpg
logofb.png
projekt_logo_RAJD_MINI (002).png
MOI LOGO.jpg
Getting Here
LOKALIZACJA
bottom of page