4 Turystyczny Rajd MINI

Zapraszam na czwartą edycję Turystycznego Rajdu MINI, który odbędzie się w dniach 2-4 września 2022 r. na Dolnym Śląsku.

Bazą Rajdu będzie Czarna Góra Resort w Siennej, w malowniczym masywie Śnieżnika w Sudetach Wschodnich, zaledwie 120 kilometrów od Wrocławia.

Trasa będzie prowadzić pośród świerkowych lasów, formacji skalnych pnąc się w górę i wijąc wieloma zakrętami.

Aparthotel Czarna Perła i Biała Perła to położone na zboczu Czarnej Góry nowoczesne i designerskie obiekty. Znajdziemy w nich baseny z jacuzzi i brodzikiem dla najmłodszych wewnątrz oraz zewnątrz budynku, strefę spa & wellness, saunarium, oraz ekskluzywne Spa z Natury.

Jedną z największych atrakcji na Czarnej Górze jest najdłuższy w Polsce, dwuosobowy Alpine Coaster Czarna Żmija, czyli 33 wagoniki mknące 950-metrowym torem z prędkością do 40 km/h. Dobrej zabawy dostarcza także miejscowy, nowo otwarty Park Linowy, w którym znajduje się m.in. 22-metrowy Most Tybetański, najdłuższa w kraju osiatkowana trasa dla dzieci czy 180-metrowa tyrolka.

W trakcie tych trzech dni odwiedzimy sztolnie w Kopalni Złota w Złotym Stoku. To magiczne i tajemnicze miejsce. Bogata historia miejsca wciągnie nas w inny świat.

Z kolei w Twierdzy Kłodzko warto zobaczyć ostateczny punkt obrony twierdzy, piękną panoramę miasta i ziemi kłodzkiej, zwiedzić podziemia czy przejść szkolenie artyleryjskie.

Obok hotelu znajduje się najbardziej kolorowa sztolnia w Polsce czyli sowiecka kopalnia uranu. To wyjątkowe miejsce, gdzie miliony lat procesów geologicznych oraz przeszło sześć wieków tradycji górniczych stworzyło unikalną w skali kraju atrakcję turystyczną. Zachwycicie się pięknem kolorowych minerałów oraz poznacie tajemniczą historię.

Program jest w trakcie tworzenia.

Zapisy od 1 czerwca do 31 lipca lub do wyczerpania miejsc.

Do zobaczenia!
Juro

KAM_5797.jpg
KAM_2745.jpg
KAM_3781.jpg
O NAS

Poznaj Nas i naszą Pasję! :-)

REGULAMIN

Zanim zarejestrujesz swój udział w wydarzeniu zapoznaj się z regulaminem.

REJESTRACJA

Zarejestruj się już dziś i weź udział w 

TURYSTYCZNYM RAJDZIE MINI